داشتن ثبات در سرویس‌دهی یکی از مهمترین پارامترهای یک خدمات‌دهنده ی میزبانی سرور است. داشتن ثبات در کیفیت سرویس‌های ارایه شده بدون وجود قوانین روشن که حافظ منافع تمام استفاده کنندگان از خدمات باشد امکانپذیر نخواهد بود. بهگرام سرور قوانین کاملی را با نام “شرایط استفاده از خدمات بهگرام سرور” آماده نموده است، پیروی از این قوانین ضامن ادامه ی خدمات‌دهی با کیفیت در بهگرام سرور خواهد بود. برای تسریع در امور در زیر چکیده ای از “شرایط استفاده از خدمات بهگرام سرور” آمده است، مطالعه ی این متن به شما در آشنایی با این قوانین کمک میکند ولی توصیه میشود متن کامل “شرایط استفاده از خدمات بهگرام سرور” را مطالعه نمایید تا از وظایف بهگرام سرور و حقوق خود مطلع گردید ( دانلود متن کامل شرایط استفاده ).

 1. کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود ‫شامل کپی شناسنامه ،کپی کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با ‫کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به بهگرام سرورمی باشند. در صورتیکه بهگرام سرور، در هنگام تکمیل ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از ‫آن حق دریافت این مدارک همواره برای بهگرام سرور محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر ‫به بهگرام سرور، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات ‫مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود.

 2. خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد. بهگرام سرورحق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. بهگرام سرور حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس کاربر اقدام نماید.

 3. روش ارتباطی مستند بهگرام سرور با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال ‫پشتیبانی می باشد که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با بهگرام سرور، ثبت تیکت در پورتال مشتریان با دریافت شماره ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه رسمی و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.

 4. قوانین بهگرام سرورتابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه بهگرام سرور و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، بهگرام سرور حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت بهگرام سرور در دسترس عموم خواهد بود.

 5. ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد.

 6. بهگرام سرورحق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد بهگرام سرور موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت بهگرام سرور، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

 7. حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای بهگرام سرورکه با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است :

  • – سرور اختصاصی ۱۰ روز کاری

  • – خرید نرم افزار خارجی ۱۰ روز کاری

  • در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به بهگرام سروراعلام نموده و بهگرام سرورموظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت بهگرام سرورپس از تاریخ اعلام خریدار، صرفا محدود به اصلاح سرویس و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

 8. بهگرام سرورمسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها (application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند پورتال‌ها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.

 9. بهگرام سرورموظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :

  • – استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.

  • – نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .

  • – ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد خواهد شد .

  • – خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

  • – استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر بهگرام سرورو سایر خریداران گردد.

  • – وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.

  • – ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی بهگرام سرورمی باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.

  • – ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).

  • – گزارش فنی بهگرام سرورو یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون بهگرام سرور.

  • – عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)

  • – انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات بهگرام سروربه خریدار و یا سایر خریداران گردد.

  • – استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

  • – عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

 10. موارد بند 9 خط قرمز مجموعه بهگرام سرور است. در صورتی که هر یک از موارد توسط کاربری نقض شود ، در صورت مشاهده سرویس کاربر متخطی بدون اطلاع قبلی قطع شده و سرویس دهی به ایشان دیگر مقدور نخواهد بود.

 11. بهگرام سروردر تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای بهگرام سرور برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است . لیکن موارد زیر نیز باید در نظر باشند :

  • – حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱٪ در بازه زمانی ۱ دقیقه

  • – حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی ۳۰ مگا بایت -حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج در تعرفه

  • – حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

  • – حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه

 12. خریدار موظف است که کلیه قوانین بهگرام سرورو جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، بهگرام سرور حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر بهگرام سرور می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

 13. امکان نصب و تغییر نسخه هیچ نرم‌افزار، ابزار و بسته ای بر اساس درخواست خریدار و برروی سرویسهای میزبانی اشتراکی وجود ندارد.

 14. بهگرام سرورتلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و بهگرام سرورمسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

 15. بهگرام سرورمسئولیتی در قبال تمدید دامنه هایی که تا ۱هفته پیش از انقضا تمدید نشده اند نخواهد داشت.

 16. بهگرام سرورتنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سروراختصاصی مشتری از راه دور می گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر سو عملکرد خریدار باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای IDC و سرویس “مدیریت سرور” از خریدار اخذ خواهد شد.

 17. توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهر و امضاﺀ مجاز بهگرام سرورمعتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است .

 18. به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها، فایلها، بانکهای اطلاعاتی و ایمیلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای بهگرام سرورنگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و بهگرام سرور در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

 19. نحوه پرداخت در پورتال کاربران درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.

 20. به دلیل محدودیت های نگهداری داده های حسابداری، فیش بانکی و یا حواله ای که برای افزایش اعتبار و یا پرداخت یک صورت حساب می باشد، تنها تا ۶ ماه پس از واریز قابلیت استفاده را خواهد داشت.

 21. بهگرام سرورهیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی بهگرام سرور تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می نماید. بروز هر یک از موارد اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.

 22. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت بهگرام سروریا پورتال مشتریان خریدار قوانین بهگرام سرور را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

 23. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویس‌ها حداکثر معادل نیمی از هزینه پرداختی آن سرویس برای قرارداد جاری همان سرویس خواهد بود.

 24. عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین بهگرام سرورنسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از بهگرام سرور نمی باشد.